I Liga


SEZON 2017/2018

Wyniki zespołów SMS ZPRP Płock I i SMS ZPRP Płock II
I runda sezonu 2017/18

23.09.2017
SMS ZPRP Płock I – Dwójka PWSliP Łomża 26:21 (15:11)
KONIECZNA, PAJĄK – KNOP (6), ŚWIERŻEWSKA I. (6), RORAT (3), SZOŁTYSEK (3), GAJEWSKA (2), GRABIŃSKA (2), LEMIECH (2), PĘDZIWIATR (2), BUGAJEWSKA, CIEŚLAK, KORYTOWSKA, PACHOŁEK, PAWLAK, WRONIEWICZ

 

SMS ZPRP Płock II – MMKS Jutrzenka Płock 32:16 (15:10)
WDOWIAK, STACHIEWICZ - KOPAŃSKA, STANISŁAWCZYK(2), BURY, JASIŃSKA (1), JOBDA (1), ŚWIERŻEWSKA J. (1), OLEK (3), KOWALIK (4), CYGAN (4), ŻMIJEWSKA (4), WEBER (5), SOBECKA (6), DWORNICZUK (1), KASPROWIAK

 

07.10.2017
SMS ZPRP Płock I – MKS PR URBIS GNIEZNO 27:21 (15:10)
KONIECZNA, PAJĄK - KNOP (2), ŚWIERŻEWSKA I. (7), SZOŁTYSEK, GAJEWSKA (4), GRABIŃSKA (1), CIEŚLAK (1), PACHOŁEK (1), ŻMIJEWSKA (4), DWORNICZUK (3), KASPROWIAK (2), BURY (1), JOBDA (1), KLICH, RORAT

 

08.10.2017
AP Poznań – SMS ZPRP Płock II 30:31 (14:15)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ – STANISŁAWCZYK (6), PIETRAS (5), JOBDA (3), OLEK (1), KOWALIK (3), CYGAN (5), ŻMIJEWSKA, WEBER (3), SOBECKA (2), PACHOŁEK (2), DWORNICZUK (1), KLICH, CIEŚLAK

 

14.10.2017
ChKS PŁ Łódź – SMS ZPRP Płock I 24:23 (8:12)
KONIECZNA, PAJĄK - KNOP (3), ŚWIERŻEWSKA I. (4), SZOŁTYSEK (6), GAJEWSKA (1), GRABIŃSKA (1), CIEŚLAK (3), PACHOŁEK, KASPROWIAK (1), RORAT (4), BUGAJEWSKA

SMS ZPRP Płock II – UKS Drwęca Novar Lubicz 42:21 (23:4)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ – STANISŁAWCZYK (5), PIETRAS (7), JASIŃSKA (1), JOBDA (5), OLEK (4), KOWALIK (3), CYGAN (5), SOBÓL, ŻMIJEWSKA (3),WEBER (3), SOBECKA (3), DWORNICZUK (3)

 

21.10.2017
SMS ZPRP Płock I – SMS ZPRP Płock II 27:29 (15:14)
SMS I: KONIECZNA, PAJĄK - KNOP (1), ŚWIERŻEWSKA I. (10), SZOŁTYSEK (4), GAJEWSKA (2), GRABIŃSKA (3), CIEŚLAK (3), PACHOŁEK, RORAT (3), PĘDZIWIATR (1), BUGAJEWSKA, KASPROWIAK, KORYTOWSKA, LEMIECH

 

SMS II: WDOWIAK, ZIMA (1), STACHIEWICZ – KOPAŃSKA, STANISŁAWCZYK (2), PANKOWSKA (1), PIETRAS (2), JOBDA (2), ŚWIERŻEWSKA J., OLEK, KOWALIK (4), CYGAN (4), ŻMIJEWSKA (1), WEBER (7), SOBECKA (5), DWORNICZUK

 

04.11.2017
MTS Kwidzyn – SMS ZPRP Płock I 23:26 (10:12)
KONIECZNA, PAJĄK - KNOP, ŚWIERŻEWSKA I. (10), SZOŁTYSEK (1), GAJEWSKA (1), GRABIŃSKA (3), CIEŚLAK (2), PACHOŁEK, RORAT (5), ŚWIERŻEWSKA J. (2), WEBER (2), BUGAJEWSKA, PĘDZIWIATR, GŁOWACKA, PAWLAK

 

SMS ZPRP Płock II – MKS PR Urbis Gniezno 26:31 (13:14)
WDOWIAK, ZIMA, STACHIEWICZ (1) – STANISŁAWCZYK (2), PANKOWSKA, PIETRAS (3), JOBDA, OLEK (1), KOWALIK (3), CYGAN (5), ŻMIJEWSKA, BURY, KORYTOWSKA (2), SOBECKA (6), DWORNICZUK, KASPROWIAK (1)

 

11.11.201
SMS ZPRP Płock I – SPR Sambor Tczew 24:34 (14:16)
KONIECZNA, PAJĄK - KNOP (2), ŚWIERŻEWSKA I. (3), SZOŁTYSEK (2), GAJEWSKA (8), GRABIŃSKA (2), CIEŚLAK, PACHOŁEK, KASPROWIAK (3), RORAT (4), STYŚ

 

12.11.2017
Chks PŁ Łódź – SMS ZPRP Płock II 24:32 (13:19)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ – STANISŁAWCZYK (4), PIETRAS (6), JASIŃSKA, JOBDA, OLEK (3), KOWALIK (4), CYGAN (5), ŻMIJEWSKA, WEBER (1), KORYTOWSKA, SOBECKA (9), DWORNICZUK

 

18.11.2017
MMKS Jutrzenka Płock – SMS ZPRP Płock I 25:25 <3:4> (14:15)
KONIECZNA, PAJĄK - KNOP (1), ŚWIERŻEWSKA I. (6), SZOŁTYSEK (4), GAJEWSKA (6), GRABIŃSKA (2), CIEŚLAK (4), PACHOŁEK, KASPROWIAK, RORAT (1), IWANOWICZ (1), KOWALSKA, STYŚ

 

SMS ZPRP Płock II – Dwójka PWSLiP Łomża 40:31 (25:15)
WDOWIAK, ZIMA, STACHIEWICZ – STANISŁAWCZYK (5), PIETRAS (3), JOBDA (3), OLEK (6), KOWALIK (1), CYGAN (3), ŻMIJEWSKA (5), WEBER (6), SOBECKA (6), DWORNICZUK (2)

 

02.12.2017
SMS ZPRP Płock I – K. S. AP – POZNAŃ 30:28 (15:13)
KONIECZNA, PAJĄK - KNOP (3), ŚWIERŻEWSKA I. (5), SZOŁTYSEK (4), GAJEWSKA (8), GRABIŃSKA (2), CIEŚLAK (2), PACHOŁEK, RORAT (4), IWANOWICZ (1), ŚWIERŻEWSKA J. (1), BARSKA, KASPROWIAK

 

06.12.2017
SMS ZPRP Płock II – MMTS Kwidzyn 39:28 (19:14)
KONIECZNA, PAJĄK – GAJEWSKA, ŚWIERŻEWSKA I. (4), JOBDA (4), KNOP (4), OLEK, CYGAN (5), ŻMIJEWSKA (1), SOBECKA (9), RORAT (2), SZOŁTYSEK (4), GRABIŃSKA (2), DWORNICZUK (2), KASPROWIAK (2), CIEŚLAK

 

10.12.2017
UKS Drwęca Novar Lubicz – SMS ZPRP Płock I 22:32 (8:21)
KONIECZNA, PAJĄK - KNOP (1), ŚWIERŻEWSKA I. (3), SZOŁTYSEK (4), GAJEWSKA (6), GRABIŃSKA (2), CIEŚLAK (6), PACHOŁEK, KASPROWIAK (3), RORAT (1), IWANOWICZ (5), STYŚ (3), JODBA

 

19.12.2017
SPR Sambor Tczew – SMS ZPRP Płock II 33:32 (20:15)
WDOWIAK, STACHIEWICZ – KOPAŃSKA, STANISŁAWCZYK (4), PANKOWSKA (1), PIETRAS (2), JOBDA (3), ŚWIERŻEWSKA J., KOWALIK (2), PAWLAK, ŻMIJEWSKA (1), WEBER (5), BURY, KORYTOWSKA, SOBECKA (9), DWORNICZUK (5)

 

SEZON 2016/2017

 

TABELA WYNIKÓW RUNDY ZASADNICZEJ SEZON 2016-2017

 

II Runda 2016/17

 

06.05.2017
SMS ZPRP Płock – SPR Olkusz 30:24 (16:10)
KUSZKA, PAJĄK, WDOWIAK – MACIEJEWSKA, BUGAJEWSKA, URBAŃSKA (1), SENDERKIEWICZ(6), ŚWIERŻEWSKA, KNOP (4), CYGAN KLAUDIA (4), LIPOK (3), RORAT, NOSEK (8),GRABIŃSKA (2), SZCZECHOWICZ (2), ŚWIĘTOCHOWSKA

 

13.05.2017
MTS Kwidzyn - SMS ZPRP Płock 30:24 (15:13)
KUSZKA, OLEJNICZAK – MACIEJEWSKA , GAJEWSKA, URBAŃSKA (2), SENDERKIEWICZ (5), ŚWIERŻEWSKA (1), KNOP, CYGAN KLAUDIA (5), LIPOK (3), SZCZECHOWICZ, RORAT (1), SOBECKA, NOSEK (7), GRABIŃSKA, ŚWIĘTOCHOWSKA


26.04.2017
SMS ZPRP Płock – Sambor Tczew 33:25 (18:13)
PAJĄK, KUSZKA – MACIEJEWSKA (1), GAJEWSKA (3), URBAŃSKA (2), SENDERKIEWICZ(3), ŚWIERŻEWSKA (4), KNOP, CYGAN KLAUDIA (4), LIPOK (4), RORAT (2), NOSEK (3), GRABIŃSKA (5), ŚWIĘTOCHOWSKA (2), BUGAJEWSKA, SZCZECHOWICZ

 

22.04.2017
SMS ZPRP Płock – Sparta Oborniki Wielkopolskie 31:22 (15:10)
KUSZKA, OLEJNICZAK – MACIEJEWSKA (2), URBAŃSKA (1), SENDERKIEWICZ (2), LIPOK(3), ŚWIERŻEWSKA (2), KNOP (3), CYGAN KLAUDIA (2), RORAT (3), NOSEK (10), GRABIŃSKA (1), ŚWIĘTOCHOWSKA, BUGAJEWSKA, GAJEWSKA, SZCZECHOWICZ (2)

 

 

12.04.2017
SMS ZPRP Płock - Korona Handball Kielce 23:32 (9:16)
KUSZKA, OLEJNICZAK, ZIMA, – URBAŃSKA (3), SENDERKIEWICZ (5), KNOP (1), CYGAN KLAUDIA (2), LIPOK (1), GRABIŃSKA , NOSEK (5), KOWALIK, RORAT (1), SOBECKA (3), STANIAŁAWCZYK (2), SZCZECHOWICZ, ŚWIERŻEWSKA

 

08.04.2017
KPR Ruch Chorzów - SMS ZPRP Płock 26:22 (16:12)
KUSZKA, OLEJNICZAK – GAJEWSKA , SENDERKIEWICZ (4), ŚWIERŻEWSKA (3), KNOP, CYGAN KLAUDIA (2), LIPOK (4), SZCZECHOWICZ (1), URBAŃSKA (2), PACHOŁEK, NOSEK (6), RORAT, GRABIŃSKA, CYGAN KATARZYNA, MACIEJEWSKA

 

04.04.2017
MMKS Jutrzenka Płock - SMS ZPRP Płock 22:38 (6:18)
KUSZKA,OLEJNICZAK, ZIMA – MACIEJEWSKA (4), URBAŃSKA (2), SENDERKIEWICZ (5), ŚWIERŻEWSKA (4), KNOP (1), CYGAN KLAUDIA (3), LIPOK (3), SZCZECHOWICZ (2), RORAT (3),GRABIŃSKA (3),NOSEK (3), CYGAN KATARZYNA (1), SOBECKA (4)

 

01.04.2017
SMS ZPRP Płock – SPR Sośnica Gliwice 25:23 (14:12)
KUSZKA, OLEJNICZAK – MACIEJEWSKA (2), URBAŃSKA (1), SENDERKIEWICZ (5), ŚWIERŻEWSKA, CYGAN KLAUDIA (7), LIPOK (3), SZCZECHOWICZ, RORAT, SOBECKA, GRABIŃSKA (1), NOSEK (6), GAJEWSKA, STANISŁAWCZYK, JOBDA

 

21.01.2017

SMS ZPRP Płock - AZS AWF Warszawa 38:22 (17:7)

KUSZKA, OLEJNICZAK, PAJĄK – MACIEJEWSKA (1), STANISŁAWCZYK (3), SENDERKIEWICZ (1), ŚWIERŻEWSKA (7), KNOP (2), CYGAN KLAUDIA (8), LIPOK (9), SZCZECHOWICZ, RORAT (1), SOBECKA (2), GRABIŃSKA (2), NOSEK (1), ŚWIĘTOCHOWSKA (1).

 

04.03.2017

 MKS AZS UMCS Lublin - SMS ZPRP Płock 19:23 (10:12)

 KUSZKA, OLEJNICZAK, PAJĄK – MACIEJEWSKA (1), URBAŃSKA (2), SENDERKIEWICZ (3), ŚWIERŻEWSKA (2), KNOP (2), CYGAN KLAUDIA (7), LIPOK (3), SZCZECHOWICZ, SOBECKA, GRABIŃSKA, NOSEK (3), CYGAN KATARZYNA, RORAT

 

I Runda 2016/17

 

18.01.2017

SMS ZPRP Płock - MTS Kwidzyn 25:29 (13:15)

 KUSZKA, PAJĄK, ZIMA – MACIEJEWSKA, STANISŁAWCZYK (1), URBAŃSKA (2), SENDERKIEWICZ (9), ŚWIERŻEWSKA, KNOP (1), CYGAN KLAUDIA (5), LIPOK (2), SZCZECHOWICZ (1), RORAT, SOBECKA (1), GRABIŃSKA, NOSEK (3)


01.10.2016
Stowarzyszenie Korona Handball Kielce - SMS ZPRP Płock 28:24 (18:13)
KUSZKA,PAJĄK – MACIEJEWSKA (1), GAJEWSKA, URBAŃSKA (2), SENDERKIEWICZ, ŚWIERŻEWSKA (1), KNOP, CYGAN KLAUDIA (3), LIPOK (1), SZCZECHOWICZ, RORAT (1), SZOŁTYSEK, GRABIŃSKA,
NOSEK (15)

 

15.10.2016
SMS ZPRP Płock – MKS AZS UMCS Lublin 29:17 (15:10)
WDOWIAK, ZIMA, STACHIEWICZ – MACIEJEWSKA (1), GAJEWSKA (1), SENDERKIEWICZ (3), ŚWIERŻEWSKA (3), KNOP, CYGAN KLAUDIA (8), ŚWIĘTOCHOWSKA, LIPOK (4), SZCZECHOWICZ,
WEBER (3), SOBECKA, GRABIŃSKA, NOSEK (6)

 

22.10.2016
SPR Sambor Tczew - SMS ZPRP Płock 27:27 (14:14)
WDOWIAK, ZIMA, – MACIEJEWSKA (2), GAJEWSKA, URBAŃSKA, PIETRAS, SENDERKIEWICZ (7), KNOP, CYGAN KLAUDIA (5), CYGAN KATARZYNA, LIPOK (6), PACHOŁEK, SZOŁTYSEK (3), GRABIŃSKA (1), NOSEK (3)

 

5.11.2016
SPR Sośnica Gliwice - SMS ZPRP Płock 25:25 (11:16)
PAJĄK, STACHIEWICZ, – MACIEJEWSKA, GAJEWSKA, URBAŃSKA (3), SENDERKIEWICZ (8), LIPOK (2),
ŚWIERŻEWSKA, KNOP, CYGAN KLAUDIA (4), CYGAN KATARZYNA (1), RORAT, NOSEK (6), SZOŁTYSEK, GRABIŃSKA (1).

 

12.11.2016
SMS ZPRP Płock – KPR Ruch Chorzów 23:23 (13:10)
PAJĄK, ZIMA, OLEJNICZAK – MACIEJEWSKA, GAJEWSKA, URBAŃSKA (3), SENDERKIEWICZ (9),
ŚWIERŻEWSKA, KNOP, CYGAN KLAUDIA (1), CYGAN KATARZYNA (1), LIPOK (3), RORAT, NOSEK (6), SZOŁTYSEK, GRABIŃSKA, ŚWIĘTOCHOWSKA.

 

19.11.2016
SKF KPR Sparta Oborniki – SMS ZPRP Płock 24:30 (11:14)
PAJĄK, WDOWIAK, ZIMA – MACIEJEWSKA, GAJEWSKA, URBAŃSKA (3), SENDERKIEWICZ (6),
ŚWIERŻEWSKA (1), KNOP, CYGAN KLAUDIA (9), CYGAN KATARZYNA, LIPOK (4), RORAT, NOSEK (7), SZOŁTYSEK, GRABIŃSKA, PACHOŁEK.

 

30.11.2016
SMS ZPRP Płock – MMKS Jutrzenka Płock 22:23 (13:12)
PAJĄK, ZIMA, – MACIEJEWSKA (1), GAJEWSKA (1), URBAŃSKA (2), SENDERKIEWICZ (3), SZOŁTYSEK,
ŚWIERŻEWSKA (3), KNOP, CYGAN KLAUDIA (5), CYGAN KATARZYNA (2), LIPOK (5), SZCZECHOWICZ,
RORAT, SOBECKA, SZOŁTYSEK, GRABIŃSKA.

 

3.12.2016
SPR Olkusz - SMS ZPRP Płock 29:26 (13:13)

PAJĄK, KUSZKA – MACIEJEWSKA (1), GAJEWSKA, URBAŃSKA (3), SENDERKIEWICZ (7), SZOŁTYSEK,
ŚWIERŻEWSKA (1), KNOP, CYGAN KLAUDIA (9), CYGAN KATARZYNA (3), LIPOK (1), SZCZECHOWICZ,
RORAT, SOBECKA (1), GRABIŃSKA.

 
7.12.2016
AZS AWF Warszawa – SMS ZPRP Płock 29:30 (15:17)
KUSZKA,PAJĄK – MACIEJEWSKA (1), GAJEWSKA, URBAŃSKA (6), SENDERKIEWICZ (5), SOBECKA (3),
ŚWIERŻEWSKA (1), KNOP, CYGAN KLAUDIA (2), CYGAN KATARZYNA (4), LIPOK (4), SZCZECHOWICZ (2), RORAT (2), SZOŁTYSEK, GRABIŃSKA.

 

 


SEZON 2015/2016

Klasyfikacja końcowa I Ligi Kobiet

M-ce Klub Mecze       
Zw.         
Rem.      
Por.     
Punkty         
Bramki          
1 SPR

Olkusz

18 14 1 3 29 : 7 573 : 449
2 KPR

Kobierzyce MKS

18 13 1 4 27 : 9
478 : 405
3

Stow. Korona

Handball Kielce

18 13 0
 5
 26 : 10
 487 : 465
4 SMS ZPRP

Płock

18 8

1

9
 17 : 19
 500 : 502
5

Aussie Sambor

Tczew

18 8  1  9  17 : 19
 463 : 483
6

MKS AZS UMCS

Lublin

18 7  2  9  16 : 20
 436 : 457
7 MTS

Kwidzyn

18 7  1 10  15 : 21
 466 : 493
8 Słupia

Słupsk

18 6  3  9  15 : 21
 452 : 486
9 MTS

Żory

18 5  0  13  10 : 26
 429 : 465
10

AZS-AWF

Warszawa

18 4  0 14
 8 : 28
 464 : 543

II Runda 2015/16

27.02.2016

SMS ZPRP Płock - MTS Żory 23:19 (9:6)

2.04.2016

SMS ZPRP Płock – MKS AZS UMCS Lublin 30:23 (13:14)

6.04.2016

SMS ZPRP Płock - AZS AWF Warszawa 30:31 (14:13)

9.04.2016

AussieSambor Tczew - SMS ZPRP Płock 30:28 (14:15)

16.04.2016

SMS ZPRP Płock - Stowarzyszenie Korona Handball Kielce 29:27 (13:13)

23.04.2016

MTS Kwidzyn - SMS ZPRP Płock 37:28 (12:7)

27.04.2016

KPR Kobierzyce - SMS ZPRP Płock 30:26 (14:13)

30.04.2016

SMS ZPRP Płock – SPR Olkusz 25:31 (11:16)

7.05.2016

MKS Słupia Słupsk - SMS ZPRP Płock 31:29 (19:16)


I Runda 2015/16

26.09.2015

AZS AWF Warszawa - SMS ZPRP Płock 32:37 (15:18)

3.10.2015

MTS Żory - SMS ZPRP Płock 23:25 (13:14)

17.10.2015

SMS ZPRP Płock – KPR Kobierzyce 22:24 (9:14)

7.11.2015

SMS ZPRP Płock – AussieSambor Tczew 29:21 (12:14)

14.11.2015

Stowarzyszenie Korona Handball Kielce - SMS ZPRP Płock 30:25 (18:8)

21.11.2015

SMS ZPRP Płock – MTS Kwidzyn 23:27 (15:14)

3.12.2015

MKS AZS UMCS Lublin – SMS ZPRP Płock 25:25 (13:11)

5.12.2015

SPR Olkusz – SMS ZPRP Płock 31:33 (17:20)

12.12.2015

SMS ZPRP Płock - MKS Słupia Słupsk 33:30 (16:19)