I Liga


SEZON 2018/2019

[pobierz] 0.1 MB i-liga-kobiet-grupa-a---tabela-2018-19

I LIGA KOBIET GRUPA A – TABELA SEZONU 2018-19

[pobierz] 0.1 MB wyniki-1liga-2018-19

Wyniki zespołów SMS ZPRP I Płock i SMS ZPRP II Płock w sezonie 2018-19

Wyniki zespołów SMS ZPRP I Płock i SMS ZPRP II Płock
w sezonie 2018-19

15.09.2018r.
SMS ZPRP I Płock – MKS Dwójka Łomża (39:23)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ, STANISŁAWCZYK (4), OLEK (3), KOWALIK (3), CYGAN (5), BURY, SOBECKA (3), WRONIEWICZ (2), GIERA (7), KLICH (3), KASPROWIAK (9)

 

SMS ZPRP II Płock – SKF KPR Sparta Oborniki (25:29)
SULIGA, CIĄĆKA, KONIECZNA, KAWKA, PANKOWSKA (2), JASIŃSKA (3), PĘDZIWIATR, JOBDA (3), DOMAGALSKA, IWANOWICZ (1), ŚWIERŻEWSKA (5), ŻMIJEWSKA (6), BARSKA (2), JUREŃCZYK, DWORNICZUK (3), CIEŚLAK

 

20.09.2018r.
SKF KPR Sparta Oborniki – SMS ZPZP I Płock (26:32)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ, STANISŁAWCZYK (8), PIETRAS (3), OLEK (4), KOWALIK (2), CYGAN (4), BURY, SOBECKA (8), WRONIEWICZ, GIERA (2), KLICH, KASPROWIAK (1)

 

22.09.2018r.
Drwęca Novar Lubicz - SMS ZPRP II Płock (35:40)
SULIGA, CIĄĆKA, KONIECZNA, KAWKA (3), PANKOWSKA, JASIŃSKA (4), JOBDA (5), DOMAGALSKA (4) , IWANOWICZ (1), GROBELNA (3) , ŚWIERŻEWSKA (3), ŻMIJEWSKA (6), BARSKA, JUREŃCZYK (2), DWORNICZUK (6), CIEŚLAK (4)

 

06.10.2018r.
SMS ZPRP I Płock – Drwęca Novar Lubicz (51:30)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ, KOPAŃSKA (8), PIETRAS (8), JASIŃSKA (2), KOWALIK (7), LEMIECH, KORYTOWSKA (5), SOBECKA (4), WRONIEWICZ (1), GIERA (5), KLICH (2), KASPROWIAK (9)

SMS ZPRP II Płock – MKS PR URBIS Gniezno (24:32)
CIĄĆKA, KONIECZNA, HOFFMANN, KAWKA (1), PANKOWSKA (1), JOBDA (2), DOMAGALSKA (5), IWANOWICZ (1), GROBELNA (2), ŚWIERŻEWSKA (3), ŻMIJEWSKA (4), BARSKA, JUREŃCZYK, DWORNICZUK (3), CIEŚLAK (2)

 

13.10.2018r.
MKS PR URBIS Gniezno - SMS ZPRP I Płock (22:25)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ, KOPAŃSKA (2), STANISŁAWCZYK (2), PIETRAS (2), OLEK (2), KOWALIK (1), LEMIECH (1), KORYTOWSKA (1), SOBECKA (8), WRONIEWICZ, GIERA (1), SOBKA, KLICH (2), KASPROWIAK (2)

K.S.AP-POZNAŃ - SMS ZPRP II Płock (33:32)
CIĄĆKA, KONIECZNA, HOFFMANN, KAWKA (1), PANKOWSKA (1), JASIŃSKA (1), JOBDA (5), DOMAGALSKA (5), IWANOWICZ (4), GROBELNA (2), ŚWIERŻEWSKA (3), ŻMIJEWSKA (4), JUREŃCZYK, SZCZEPANEK, DWORNICZUK (5), CIEŚLAK (1)

 

20.10.2018r.
SMS ZPRP I Płock – K. S. AP-Poznań (35:33)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ, KOPAŃSKA (1), PIETRAS (4), IWANOWICZ (5), OLEK (4), KOWALIK (3), LEMIECH (2), KORYTOWSKA, SOBECKA (10), WRONIEWICZ, GIERA (2), SOBKA, KLICH (1), KASPROWIAK (3)

SMS ZPRP II Płock – MTS Kwidzyn (26:33)
CIĄĆKA, KONIECZNA, HOFFMANN, KAWKA (1), PANKOWSKA (1), JASIŃSKA (1), JOBDA (1), DOMAGALSKA (5), GROBELNA, ŚWIERŻEWSKA (5), GŁOWACKA, ŻMIJEWSKA (5), BARSKA (1), JUREŃCZYK, DWORNICZUK (5), CIEŚLAK (1)

 

07.11.2018r.
MTS Kwidzyn - SMS ZPRP I Płock (22:26)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ, KOPAŃSKA (6), STANISŁAWCZYK (2), PIETRAS (2), OLEK (2), KOWALIK, KORYTOWSKA, SOBECKA (10), GIERA, SOBKA, KLICH (1), KASPROWIAK (3)

SPR Sambor Tczew - SMS ZPRP II Płock (28:25)
SULIGA, CIĄĆKA, KONIECZNA, KAWKA (1), PANKOWSKA (1), JASIŃSKA (2), JOBDA (1), DOMAGALSKA (1), IWANOWICZ (2), GROBELNA (1), ŚWIERŻEWSKA (3), ŻMIJEWSKA (4), BARSKA, JUREŃCZYK, DWORNICZUK (9), CIEŚLAK

 

10.11.2018r.
SMS ZPRP I Płock – SPR Sambor Tczew (29:35)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ, KOPAŃSKA (2), STANISŁAWCZYK (1), PIETRAS (1), OLEK (1), KOWALIK (2), LEMIECH (1), KORYTOWSKA (4), SOBECKA (10), WRONIEWICZ, GIERA (3), SOBKA (2), KLICH (2), KASPROWIAK

 

SMS ZPRP II Płock – MMKS Jutrzenka Płock (30:25)
SULIGA, CIĄĆKA, KONIECZNA, KAWKA, PANKOWSKA, JASIŃSKA (3), JOBDA (3), DOMAGALSKA (3), INWANOWICZ (1), GROBELNA, ŚWIERŻEWSKA (2), ŻMIJEWSKA (6), BARSKA (2), JUREŃCZYK, DWORNICZUK (8), CIEŚLAK (2)

 

21.11.2018r.
SMS ZPRP II Płock – SMS ZPRP I Płock (29:37)
SMS ZPRP II Płock: KAMECKA, ĆIĄĆKA, KONIECZNA, KOPAŃSKA (1), PANKOWSKA (3), PĘDZIWIAR (1), JOBDA (1), IWANOWICZ (7), GROBELNA, LEMIECH, GŁOWACKA (1), ŻMIJEWSKA (4), BARSKA (1), STALA, DWORNICZUK (9), ĆIEŚLAK (1)
SMS ZPRP I Płock: SULIGA, ZIMA, STACHIEWICZ, KAWKA (4), STANISŁAWCZYK (2), PIETRAS (3), JASIŃSKA (4), KOWALIK (4), KORYTOWSKA (2), SOBECKA (6), JUREŃCZYK (1), WRONIEWICZ, GIERA (6), SOBKA, KLICH (4), KASPROWIAK (1)

 

05.12.2018r.
SMS ZPRP I Płock - MMKS Jutrzenka Płock (30:32)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ, STANISŁAWCZYK, JASIŃSKA (4), KOWALIK (8), LEMIECH (3), KORYTOWSKA, SOBECKA (8), JUREŃCZYK (1), GIERA, SOBKA (1), KLICH, KASPROWIAK (5)

ChKS PŁ - SMS ZPRP II Płock (25:30)
SULIGA, CIĄĆKA, KONIECZNA, KOPAŃSKA (2), PANKOWSKA (1), JOBDA, DOMAGALSKA (3), INWANOWICZ (2), GROBELNA (4), ŚWIERŻEWSKA (3), GŁOWACKA, ŻMIJEWSKA (6), BARSKA (2), SZCZEPANEK (1), DWORNICZUK (4), CIEŚLAK (2)

 

08.12.2018r.
SMS ZPRP I Płock - ChKS PŁ (42:16)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ, STANISŁAWCZYK (2), PANKOWSKA (3), PIETRAS (8), MILEWSKA (1), DOMAGALSKA (2), KOWALIK (4), KORYTOWSKA (5), SOBECKA (4), JUREŃCZYK (5), SOBKA (2), DWORNICZUK (3), KASPROWIAK (3)

SMS ZPRP II Płock – MKS Karczew (25:26)
SULIGA, CIĄĆKA, KONIECZNA, KOPAŃSKA (1), JASIŃSKA (2), JOBDA, INWANOWICZ (4), GROBELNA (3), ŚWIERŻEWSKA (5), GŁOWACKA (2), ŻMIJEWSKA (6), BARSKA, WRONIEWICZ, STALA, PAPKE, CIEŚLAK

 

19.12.2018r.
MKS Dwójka Łomża - SMS ZPRP II Płock (28:36)
KAMECKA, CIĄĆKA, KONIECZNA, KOPAŃSKA (2), KAWKA (2), PANKOWSKA (4), JASIŃSKA (1), PĘDZIWIATR (2), DOMAGALSKA (2), GROBELNA (7), ŚWIERŻEWSKA (4), GŁOWACKA, BARSKA (8), KORYTOWSKA, JUREŃCZYK (4)

 

20.12.2018r.
MKS Karczew - SMS ZPRP I Płock (22:28)
ZIMA, WDOWIAK, PIETRAS (4), JOBDA (1), IWANOWICZ (10), KOWALIK (3), ŻMIJEWSKA, BURY (1), SOBECKA (5), SZCZEPANEK (1), SOBKA (1), DWORNICZUK (2), CIEŚLAK

 

 

15.01.2019r.
MKS Dwójka Łomża - SMS ZPRP I Płock (22:37)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ, STANISŁAWCZYK (1), JOBDA (7), IWANOWICZ (5), OLEK (4), KOWALIK (1), ŻMIJEWSKA (4), BURY (1), SOBECKA (1), DWORNICZUK (5), KASPROWIAK (3), CIEŚLAK

 

SKF KPR Oborniki - SMS ZPRP II Płock (27:34)
KAMECKA, CIĄĆKA, KONIECZNA, KOPAŃSKA (2), KAWKA (2), PANKOWSKA (4), JASIŃSKA (1), PĘDZIWIATR (2), DOMAGALSKA (2), GROBELNA (7), ŚWIERŻEWSKA (4), GŁOWACKA, BARSKA (8), KORYTOWSKA, JUREŃCZYK (4)

 

19.01.2019r.
SMS ZPRP I Płock - SKF KPR Oborniki (25:24)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ, STANISŁAWCZYK (4), JOBDA, IWANOWICZ (2), OLEK (2), KOWALIK (1), LEMIECH, ŻMIJEWSKA, BURY, SOBECKA (1), DWORNICZUK (5), KASPROWIAK (7), CIEŚLAK (3)

 

SMS ZPRP II Płock – Drwęca Novar Lubicz (36:31)
SULIGA, HOFFMANN, KOPAŃSKA (3), KAWKA (6), PANKOWSKA (2), JASIŃSKA (3), PĘDZIWIATR (3), MILEWSKA (2), DOMAGALSKA (2), GROBELNA, ŚWIERŻEWSKA (9), JUREŃCZYK (2), WRONIEWICZ (1), SOBKA, PAPKE (3)

 

13.02.2019r.
MKS PR URBIS Gniezno - SMS ZPRP II Płock (20:24)
SULIGA, CIĄĆKA, KOPAŃSKA (1), PANKOWSKA, MILEWSKA (2), DOMAGALSKA (6), GROBELNA, ŚWIERŻEWSKA (8), LEMIECH (2), GŁOWACKA, BARSKA (1), BURY, KORYTOWSKA (3), JUREŃCZYK (1), WRONIEWICZ

 

16.02.2019r.
SMS ZPRP II Płock – K. S. AP-Poznań (28:27)
CIĄĆKA, STACHIEWICZ, KOPAŃSKA (2), JASIŃSKA (2), PĘDZIWIATR (1), DOMAGALSKA (7), IWANOWICZ, GROBELNA (1), ŚWIERŻEWSKA (3), LEMIECH (2), GŁOWACKA, BARSKA (2), BURY (3), KORYTOWSKA (2), JUREŃCZYK (3)

 

23.02.2019r.
Drwęca Novar Lubicz - SMS ZPRP I Płock (27:41)
KONIECZNA, WDOWIAK, STACHIEWICZ, STANISŁAWCZYK (7), PIETRAS (6), JOBDA (1), DOMAGALSKA (3), IWANOWICZ (2), OLEK (3), KOWALIK (4), CYGAN (1), ŻMIJEWSKA (4), BURY (1), JUREŃCZYK (2), SZCZEPANEK (4), KLICH (3)

 

27.02.2019r.
SMS ZPRP I Płock - MKS PR URBIS Gniezno (24:27)
ZIMA, KONIECZNA, WDOWIAK, STANISŁAWCZYK (1), PIETRAS (2), JOBDA, IWANOWICZ (6), ŚWIERŻEWSKA (1), OLEK (3), KOWALIK (2), CYGAN (1), SOBECKA (4), KLICH, KASPROWIAK (2)

 

2.03.2019r.
K. S. AP-Poznań - SMS ZPRP I Płock (34:29)
ZIMA, KONIECZNA, STACHIEWICZ, STANISŁAWCZYK (3), PIETRAS (1), JOBDA, IWANOWICZ (4), OLEK (3), KOWALIK (1), CYGAN (1), ŻMIJEWSKA (2), BURY (1), SOBECKA (6), KLICH (2), KASPROWIAK (5)

MTS Kwidzyn - SMS ZPRP II Płock (28:22)
CIĄĆKA, HOFFMAN, KOPAŃSKA (3), PANKOWSKA (1), JASIŃSKA (1), PĘDZIWIATR (3), DOMAGALSKA (2), GROBELNA, ŚWIERŻEWSKA (3), LEMIECH (3), GŁOWACKA (3), BARSKA (1), KORYTOWSKA, JUREŃCZYK (2)

 

14.03.2019r.
SMS ZPRP I Płock - MTS Kwidzyn (32:22)
ZIMA, WDOWIAK, STANISŁAWCZYK (1), PIETRAS (8), DOMAGALSKA (1), IWANOWICZ (1), OLEK (3), KOWALIK (4), CYGAN (5), ŻMIJEWSKA (2), BURY (1), JUREŃCZYK (1), DWORNICZUK (2), KLICH, KASPROWIAK (2), CIEŚLAK (1)

 

4.04.2019r.
SMS ZPRP II Płock – SPR Sambor Tczew (29:37)
CIĄĆKA, KONIECZNA, HOFFMAN, KOPAŃSKA (4), PĘDZIWIATR (3), DOMAGALSKA (3), GROBELNA (1), ŚWIERŻEWSKA (1),LEMIECH, GŁOWACKA (1), BARSKA (1), BURY, KORYTOWSKA (5), JUREŃCZYK (10), WRONIEWICZ

 

26.03.2019r.
MMKS Jutrzenka Płock - SMS ZPRP II Płock (28:27)
KONIECZNA, KAMECKA, KOPAŃSKA (4), KAWKA, PANKOWSKA (2), PĘDZIWIATR, MILEWSKA, DOMAGALSKA (3), ŚWIERŻEWSKA (7), LEMIECH (1), GŁOWACKA, BURY (3), KORYTOWSKA (1), JUREŃCZYK (6), WRONIEWICZ

 

30.03.2019r.
SPR Sambor Tczew - SMS ZPRP I Płock (30:31)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ, STANISŁAWCZYK (1), PĘDZIWIATR (1), IWANOWICZ (2), OLEK (1), KOWALIK, CYGAN (6), ŻMIJEWSKA (12), WEBER, DWORNICZUK (4), KLICH (1), KASPROWIAK (3)

 

6.04.2019r.
SMS ZPRP I Płock – SMS ZPRP II Płock (43:31)
SMS ZPRP I Płock: ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ, STANISŁAWCZYK (5), MILEWSKA, IWANOWICZ (3), OLEK (7), KOWALIK (5), CYGAN (5), WEBER (1), BURY (2), DWORNICZUK (3), KLICH (1), KASPROWIAK (6), CIEŚLAK (5)

 

SMS ZPRP II Płock: KAMECKA, ĆIĄĆKA, KONIECZNA, KOPAŃSKA (3), PANKOWSKA (5), PĘDZIWIAR (1), DOMAGALSKA (2), GROBELNA, ŚWIERŻEWSKA (4), PAWLAK (1), GŁOWACKA (2), BARSKA (1), JUREŃCZYK (5), WRONIEWICZ (2), SZCZEPANEK (3), PAPKE (2)

 

9.04.2019r.
SMS ZPRP II Płock – MKS Dwójka Łomża (36:21)
CIĄĆKA, KONIECZNA, KOPAŃSKA (1), PANKOWSKA, JASIŃSKA (7), PĘDZIWIATR (6), GROBELNA (3), ŚWIERŻEWSKA (4), PAWLAK, LEMIECH (4), GŁOWACKA (1), BARSKA (1), KORYTOWSKA (1), JUREŃCZYK (5), WRONIEWICZ (2), PAPKE (1)

 

13.04.2019 r.
MMKS Jutrzenka Płock - SMS ZPRP I Płock (30:34)
ZIMA, STANISŁAWCZYK (6), PIETRAS (3), PĘDZIWIATTR (1), IWANOWICZ (5), OLEK (4), KOWALIK (2), CYGAN (8), ŻMIJEWSKA (4), WEBER, DWORNICZUK, KLICH, KASPROWIAK (1), CIEŚLAK

 

18.04.2019r.
SMS ZPRP I Płock - MKS KARCZEW - (28:20)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ, STANISŁAWCZYK (1), PIETRAS (1), IWANOWICZ (3), KOWALIK (1), CYGAN (3), ŻMIJEWSKA (3), WEBER (2), SOBKA (5), DWORNICZUK (7), KASPROWIAK (2), PAPKE, CIEŚLAK (2)

 

26.04.2019r.
MKS KARCZEW - SMS ZPRP II Płock (31:27)
KAMECKA, CIĄĆKA, PANKOWSKA, PĘDZIWIATR (1), DOMAGALSKA (4), GROBELNA (2), ŚWIERŻEWSKA (3), BARSKA (7), JUREŃCZYK (5), WRONIEWICZ, SOBKA (5), PAPKE, CIEŚLAK (2)

 

27.04.2019r.
ChKS PŁ - SMS ZPRP I Płock (20:32)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ, STANISŁAWCZYK (6), PANKOWSKA (2), PIETRAS (2), PĘDZIWIATR (2), IWANOWICZ (4), KOWALIK (3), CYGAN (3), WEBER (2), SOBKA (1), DWORNICZUK (3), KLICH (3), KASPROWIAK, CIEŚLAK (1)

 

28.04.2019r.
SMS ZPRP II Płock – ChKS PŁ (32:19)
KAMECKA, CIĄĆKA, PANKOWSKA (2), PĘDZIWIATR (1), DOMAGALSKA (1), GROBELNA (3), ŚWIERŻEWSKA (7), BARSKA (4), JUREŃCZYK (5), WRONIEWICZ, SOBKA, DWORNICZUK (5), PAPKE (1), CIEŚLAK (1)


SEZON 2017/2018

Tabela wyników rundy zasadniczej sezonu 2017/2018

Wyniki zespołów SMS ZPRP Płock I i SMS ZPRP Płock II
II runda sezonu 2017/18

 

03.02.2018
SMS ZPRP II Płock – AP Poznań 28:21 (10:12)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ – STANISŁAWCZYK (6), PIETRAS (1), JOBDA (1), IWANOWICZ, OLEK, KOWALIK (1), CYGAN (1), ŻMIJEWSKA, WEBER (4), SOBECKA (8), PACHOŁEK, DWORNICZUK (4)

 

04.02.2018
MKS PR URBIS Gniezno – SMS ZPRP Płock I 19:19 (9:13)
PAJĄK, KONIECZNA - GAJEWSKA (6), ŻMIJEWSKA (3), CIEŚLAK (2), GRABIŃSKA (2), RORAT (2), ŚWIERŻEWSKA (2), KNOP (1), KOPAŃSKA (1), JOBDA, IWANOWICZ, KORYTOWSKA, PACHOŁEK

 

 

13.02.2018
MMKS Jutrzenka Płock – SMS ZPRP II Płock 26:27 (14:15)
WDOWIAK, STACHIEWICZ, ZIMA - STANISŁAWCZYK (6), PIETRAS (4), IWANOWICZ, JOBDA (1), OLEK, KOWALIK (1), CYGAN (1), ŻMIJEWSKA, WEBER (4), SOBECKA (8), DWORNICZUK (2), CIEŚLAK

 

 

17.02.2018
UKS Drwęca Novar Lubicz – SMS ZPRP II Płock 34:43 (17:19)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ – STANISŁAWCZYK (5), PIETRAS (7), JASIŃSKA, JOBDA (4), OLEK (5), KOWALIK (4), BARSKA (1), WEBER (3), SOBECKA (9), DWORNICZUK (5), STYŚ

 

 

SMS ZPRP Płock I - ChKS PŁ Łódź 21:21 (13:7)
PAJĄK, KONIECZNA - CYGAN (5), ŚWIERŻEWSKA (4), IWANOWICZ (3), KNOP (3), RORAT PACHOŁEK (2), SZOŁTYSEK (2), GRABIŃSKA (1), KASPROWIAK (1), GAJEWSKA

 

 

11.03.2018
MKS PR Urbis Gniezno – SMS ZPRP II Płock 28:26 (15:13)
WDOWIAK, ZIMA, STACHIEWICZ – STANSŁAWCZYK (3), PIETRAS (1), JOBDA (1), OLEK (3), KOWALIK, CYGAN (2), WEBER (3), ŻMIJEWSKA, BURY, KORYTOWSKA, SOBECKA (11), DWORNICZUK, CIEŚLAK, BUGAJEWSKA,

 

 

14.03.2018
SMS ZPRP Płock - MTS Kwidzyn 37:26 (20:12)
PAJĄK, KONIECZNA, STACHIEWICZ - ŚWIERŻEWSKA I., (9),GRABIŃSKA (7), GAJEWSKA (5), CIEŚLAK (4), RORAT (4), KNOP (3), JOBDA (2), BUGAJEWSKA (1), KASPROWIAK (1), PĘDZIWIATR (1), PACHOŁEK

 

 

06.04.2018
SPR Sambor Tczew – SMS ZPRP Płock I 27:29 (14:13)
PAJĄK, KONIECZNA - IWANOWICZ (10), GAJEWSKA (6), GRABIŃSKA (6), ŚWIERŻEWSKA (4), RORAT (2), KASPROWIAK (1), PĘDZIWIATR, PACHOŁEK, BUGAJEWSKA

 

 

07.04.2018
SMS ZPRP Płock II – ChKS Łódź 24:22 (9:16)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ – KOWALSKA, STANISŁAWCZYK, PIETRAS (2), JOBDA (1), OLEK (4), KOWALIK (3), CYGAN, SOBÓL, BARSKA, WEBER (4), KORYTOWSKA, SOBECKA (4), DWORNICZUK (6)

 

 

14.04.2018
Dwójka PWSLiP Łomża – SMS ZPRP II Płock 24:35 (12:13)
WDOWIAK, ZIMA, STACHIEWICZ, KAMECKA – STANISŁAWCZYK (2), PIETRAS (7), JOBDA (1), OLEK (3), KOWALIK (3), CYGAN (3), ŻMIJEWSKA (1), WEBER (7), SOBECKA (5), DWORNICZUK (2), LEMIECH (1), BURY

 

 

SMS ZPRP Płock I - MMKS Jutrzenka Płock 31 : 24 (16:10)
PAJĄK, KONIECZNA - ŚWIERŻEWSKA (11), GAJEWSKA (4), IWANOWICZ (4), CIEŚLAK (3), RORAT (3), BUGAJEWSKA (2), ŚWIERŻEWSKA (2), KASPROWIAK (1), KOPAŃSKA (1), PANKOWSKA, PĘDZIWIATR

 

 

21.04.2018
MMTS Kwidzyn – SMS ZPRP II Płock 26:17 (13:7)
ZIMA, STACHIEWICZ, WDOWIAK – STANISŁAWCZYK, PIETRAS (1), JOBDA, OLEK, KOWALIK (3), CYGAN (3), BARSKA (2), WEBER, BURY (1), KORYTOWSKA (1), SOBECKA (5), DWORNICZUK

 

 

22.04.2018 15:00
K.S.AP Poznań – SMS ZPRP Płock I 24:32 (11:15)
PAJĄK, KONIECZNA – ŚWIERŻEWSKA I. (9), GAJEWSKA (6), GRABIŃSKA (4), IWANOWICZ (4), ŚWIERŻEWSKA J. (4), BUGAJEWSKA (2), PĘDZIWIATR (2), KASPROWIAK (1), KOWALSKA, GŁOWACKA, WRONIEWICZ

 

 

25.04.2018
SMS ZPRP Płock II – SMS ZPRP Płock I 18:32 (7:15)
SMS II: WDOWIAK, ZIMA (1), STACHIEWICZ – STANISŁAWCZYK (1), PIETRAS (1), JOBDA, OLEK, KOWALIK, CYGAN (7), WEBER (3), SOBECKA (4), DWORNICZUK (2), BURY, KORYTOWSKA, BARSKA
SMS I: PAJĄK, KONIECZNA – ŚWIERŻEWSKA I. (13), IWANOWICZ (6), KASPROWIAK (5), GAJEWSKA (2), GIERA (2), GRABIŃSKA (2), BUGAJEWSKA (1), KOWALSKA (1), PANKOWSKA, PĘDZIWIATR, ŚWIERŻEWSKA J., GŁOWACKA, STYŚ, WRONIEWICZ

 

 

28.04.2018
SMS ZPRP II Płock – SPR Sambor Tczew 27:28 (16:16)
WDOWIAK, STACHIEWICZ, ZIMA – PIETRAS (3), JOBDA (1), OLEK (3), KOWALIK (2), CYGAN (5), LEMIECH, ŻMIJEWSKA (3), BARSKA, WEBER (3), BURY, KORYTOWSKA (1), SOBECKA (3), DWORNICZUK (3)

 

SMS ZPRP I Płock - UKS Drwęca Novar Lubicz 38:25 (21:10)
PAJĄK, KONIECZNA – GŁOWACKA (5), KASPROWIAK (5), ŚWIERŻEWSKA (5), GAJEWSKA (4), GIERA (4), IWANOWICZ (4), ŚWIERŻEWSKA (3), GRABIŃSKA (2), PANKOWSKA (2), STYŚ (2), KOWALSKA (1), WRONIEWICZ (1), KOPAŃSKA, BUGAJEWSKA

 

Wyniki zespołów SMS ZPRP Płock I i SMS ZPRP Płock II
I runda sezonu 2017/18

23.09.2017
SMS ZPRP Płock I – Dwójka PWSliP Łomża 26:21 (15:11)
KONIECZNA, PAJĄK – KNOP (6), ŚWIERŻEWSKA I. (6), RORAT (3), SZOŁTYSEK (3), GAJEWSKA (2), GRABIŃSKA (2), LEMIECH (2), PĘDZIWIATR (2), BUGAJEWSKA, CIEŚLAK, KORYTOWSKA, PACHOŁEK, PAWLAK, WRONIEWICZ

 

SMS ZPRP Płock II – MMKS Jutrzenka Płock 32:16 (15:10)
WDOWIAK, STACHIEWICZ - KOPAŃSKA, STANISŁAWCZYK(2), BURY, JASIŃSKA (1), JOBDA (1), ŚWIERŻEWSKA J. (1), OLEK (3), KOWALIK (4), CYGAN (4), ŻMIJEWSKA (4), WEBER (5), SOBECKA (6), DWORNICZUK (1), KASPROWIAK

 

07.10.2017
SMS ZPRP Płock I – MKS PR URBIS GNIEZNO 27:21 (15:10)
KONIECZNA, PAJĄK - KNOP (2), ŚWIERŻEWSKA I. (7), SZOŁTYSEK, GAJEWSKA (4), GRABIŃSKA (1), CIEŚLAK (1), PACHOŁEK (1), ŻMIJEWSKA (4), DWORNICZUK (3), KASPROWIAK (2), BURY (1), JOBDA (1), KLICH, RORAT

 

08.10.2017
AP Poznań – SMS ZPRP Płock II 30:31 (14:15)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ – STANISŁAWCZYK (6), PIETRAS (5), JOBDA (3), OLEK (1), KOWALIK (3), CYGAN (5), ŻMIJEWSKA, WEBER (3), SOBECKA (2), PACHOŁEK (2), DWORNICZUK (1), KLICH, CIEŚLAK

 

14.10.2017
ChKS PŁ Łódź – SMS ZPRP Płock I 24:23 (8:12)
KONIECZNA, PAJĄK - KNOP (3), ŚWIERŻEWSKA I. (4), SZOŁTYSEK (6), GAJEWSKA (1), GRABIŃSKA (1), CIEŚLAK (3), PACHOŁEK, KASPROWIAK (1), RORAT (4), BUGAJEWSKA

SMS ZPRP Płock II – UKS Drwęca Novar Lubicz 42:21 (23:4)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ – STANISŁAWCZYK (5), PIETRAS (7), JASIŃSKA (1), JOBDA (5), OLEK (4), KOWALIK (3), CYGAN (5), SOBÓL, ŻMIJEWSKA (3),WEBER (3), SOBECKA (3), DWORNICZUK (3)

 

21.10.2017
SMS ZPRP Płock I – SMS ZPRP Płock II 27:29 (15:14)
SMS I: KONIECZNA, PAJĄK - KNOP (1), ŚWIERŻEWSKA I. (10), SZOŁTYSEK (4), GAJEWSKA (2), GRABIŃSKA (3), CIEŚLAK (3), PACHOŁEK, RORAT (3), PĘDZIWIATR (1), BUGAJEWSKA, KASPROWIAK, KORYTOWSKA, LEMIECH

 

SMS II: WDOWIAK, ZIMA (1), STACHIEWICZ – KOPAŃSKA, STANISŁAWCZYK (2), PANKOWSKA (1), PIETRAS (2), JOBDA (2), ŚWIERŻEWSKA J., OLEK, KOWALIK (4), CYGAN (4), ŻMIJEWSKA (1), WEBER (7), SOBECKA (5), DWORNICZUK

 

04.11.2017
MTS Kwidzyn – SMS ZPRP Płock I 23:26 (10:12)
KONIECZNA, PAJĄK - KNOP, ŚWIERŻEWSKA I. (10), SZOŁTYSEK (1), GAJEWSKA (1), GRABIŃSKA (3), CIEŚLAK (2), PACHOŁEK, RORAT (5), ŚWIERŻEWSKA J. (2), WEBER (2), BUGAJEWSKA, PĘDZIWIATR, GŁOWACKA, PAWLAK

 

SMS ZPRP Płock II – MKS PR Urbis Gniezno 26:31 (13:14)
WDOWIAK, ZIMA, STACHIEWICZ (1) – STANISŁAWCZYK (2), PANKOWSKA, PIETRAS (3), JOBDA, OLEK (1), KOWALIK (3), CYGAN (5), ŻMIJEWSKA, BURY, KORYTOWSKA (2), SOBECKA (6), DWORNICZUK, KASPROWIAK (1)

 

11.11.201
SMS ZPRP Płock I – SPR Sambor Tczew 24:34 (14:16)
KONIECZNA, PAJĄK - KNOP (2), ŚWIERŻEWSKA I. (3), SZOŁTYSEK (2), GAJEWSKA (8), GRABIŃSKA (2), CIEŚLAK, PACHOŁEK, KASPROWIAK (3), RORAT (4), STYŚ

 

12.11.2017
Chks PŁ Łódź – SMS ZPRP Płock II 24:32 (13:19)
ZIMA, WDOWIAK, STACHIEWICZ – STANISŁAWCZYK (4), PIETRAS (6), JASIŃSKA, JOBDA, OLEK (3), KOWALIK (4), CYGAN (5), ŻMIJEWSKA, WEBER (1), KORYTOWSKA, SOBECKA (9), DWORNICZUK

 

18.11.2017
MMKS Jutrzenka Płock – SMS ZPRP Płock I 25:25 <3:4> (14:15)
KONIECZNA, PAJĄK - KNOP (1), ŚWIERŻEWSKA I. (6), SZOŁTYSEK (4), GAJEWSKA (6), GRABIŃSKA (2), CIEŚLAK (4), PACHOŁEK, KASPROWIAK, RORAT (1), IWANOWICZ (1), KOWALSKA, STYŚ

 

SMS ZPRP Płock II – Dwójka PWSLiP Łomża 40:31 (25:15)
WDOWIAK, ZIMA, STACHIEWICZ – STANISŁAWCZYK (5), PIETRAS (3), JOBDA (3), OLEK (6), KOWALIK (1), CYGAN (3), ŻMIJEWSKA (5), WEBER (6), SOBECKA (6), DWORNICZUK (2)

 

02.12.2017
SMS ZPRP Płock I – K. S. AP – POZNAŃ 30:28 (15:13)
KONIECZNA, PAJĄK - KNOP (3), ŚWIERŻEWSKA I. (5), SZOŁTYSEK (4), GAJEWSKA (8), GRABIŃSKA (2), CIEŚLAK (2), PACHOŁEK, RORAT (4), IWANOWICZ (1), ŚWIERŻEWSKA J. (1), BARSKA, KASPROWIAK

 

06.12.2017
SMS ZPRP Płock II – MMTS Kwidzyn 39:28 (19:14)
KONIECZNA, PAJĄK – GAJEWSKA, ŚWIERŻEWSKA I. (4), JOBDA (4), KNOP (4), OLEK, CYGAN (5), ŻMIJEWSKA (1), SOBECKA (9), RORAT (2), SZOŁTYSEK (4), GRABIŃSKA (2), DWORNICZUK (2), KASPROWIAK (2), CIEŚLAK

 

10.12.2017
UKS Drwęca Novar Lubicz – SMS ZPRP Płock I 22:32 (8:21)
KONIECZNA, PAJĄK - KNOP (1), ŚWIERŻEWSKA I. (3), SZOŁTYSEK (4), GAJEWSKA (6), GRABIŃSKA (2), CIEŚLAK (6), PACHOŁEK, KASPROWIAK (3), RORAT (1), IWANOWICZ (5), STYŚ (3), JODBA

 

19.12.2017
SPR Sambor Tczew – SMS ZPRP Płock II 33:32 (20:15)
WDOWIAK, STACHIEWICZ – KOPAŃSKA, STANISŁAWCZYK (4), PANKOWSKA (1), PIETRAS (2), JOBDA (3), ŚWIERŻEWSKA J., KOWALIK (2), PAWLAK, ŻMIJEWSKA (1), WEBER (5), BURY, KORYTOWSKA, SOBECKA (9), DWORNICZUK (5)

 


SEZON 2016/2017

 

TABELA WYNIKÓW RUNDY ZASADNICZEJ SEZON 2016-2017

 

II Runda 2016/17

 

06.05.2017
SMS ZPRP Płock – SPR Olkusz 30:24 (16:10)
KUSZKA, PAJĄK, WDOWIAK – MACIEJEWSKA, BUGAJEWSKA, URBAŃSKA (1), SENDERKIEWICZ(6), ŚWIERŻEWSKA, KNOP (4), CYGAN KLAUDIA (4), LIPOK (3), RORAT, NOSEK (8),GRABIŃSKA (2), SZCZECHOWICZ (2), ŚWIĘTOCHOWSKA

 

13.05.2017
MTS Kwidzyn - SMS ZPRP Płock 30:24 (15:13)
KUSZKA, OLEJNICZAK – MACIEJEWSKA , GAJEWSKA, URBAŃSKA (2), SENDERKIEWICZ (5), ŚWIERŻEWSKA (1), KNOP, CYGAN KLAUDIA (5), LIPOK (3), SZCZECHOWICZ, RORAT (1), SOBECKA, NOSEK (7), GRABIŃSKA, ŚWIĘTOCHOWSKA


26.04.2017
SMS ZPRP Płock – Sambor Tczew 33:25 (18:13)
PAJĄK, KUSZKA – MACIEJEWSKA (1), GAJEWSKA (3), URBAŃSKA (2), SENDERKIEWICZ(3), ŚWIERŻEWSKA (4), KNOP, CYGAN KLAUDIA (4), LIPOK (4), RORAT (2), NOSEK (3), GRABIŃSKA (5), ŚWIĘTOCHOWSKA (2), BUGAJEWSKA, SZCZECHOWICZ

 

22.04.2017
SMS ZPRP Płock – Sparta Oborniki Wielkopolskie 31:22 (15:10)
KUSZKA, OLEJNICZAK – MACIEJEWSKA (2), URBAŃSKA (1), SENDERKIEWICZ (2), LIPOK(3), ŚWIERŻEWSKA (2), KNOP (3), CYGAN KLAUDIA (2), RORAT (3), NOSEK (10), GRABIŃSKA (1), ŚWIĘTOCHOWSKA, BUGAJEWSKA, GAJEWSKA, SZCZECHOWICZ (2)

 

 

12.04.2017
SMS ZPRP Płock - Korona Handball Kielce 23:32 (9:16)
KUSZKA, OLEJNICZAK, ZIMA, – URBAŃSKA (3), SENDERKIEWICZ (5), KNOP (1), CYGAN KLAUDIA (2), LIPOK (1), GRABIŃSKA , NOSEK (5), KOWALIK, RORAT (1), SOBECKA (3), STANIAŁAWCZYK (2), SZCZECHOWICZ, ŚWIERŻEWSKA

 

08.04.2017
KPR Ruch Chorzów - SMS ZPRP Płock 26:22 (16:12)
KUSZKA, OLEJNICZAK – GAJEWSKA , SENDERKIEWICZ (4), ŚWIERŻEWSKA (3), KNOP, CYGAN KLAUDIA (2), LIPOK (4), SZCZECHOWICZ (1), URBAŃSKA (2), PACHOŁEK, NOSEK (6), RORAT, GRABIŃSKA, CYGAN KATARZYNA, MACIEJEWSKA

 

04.04.2017
MMKS Jutrzenka Płock - SMS ZPRP Płock 22:38 (6:18)
KUSZKA,OLEJNICZAK, ZIMA – MACIEJEWSKA (4), URBAŃSKA (2), SENDERKIEWICZ (5), ŚWIERŻEWSKA (4), KNOP (1), CYGAN KLAUDIA (3), LIPOK (3), SZCZECHOWICZ (2), RORAT (3),GRABIŃSKA (3),NOSEK (3), CYGAN KATARZYNA (1), SOBECKA (4)

 

01.04.2017
SMS ZPRP Płock – SPR Sośnica Gliwice 25:23 (14:12)
KUSZKA, OLEJNICZAK – MACIEJEWSKA (2), URBAŃSKA (1), SENDERKIEWICZ (5), ŚWIERŻEWSKA, CYGAN KLAUDIA (7), LIPOK (3), SZCZECHOWICZ, RORAT, SOBECKA, GRABIŃSKA (1), NOSEK (6), GAJEWSKA, STANISŁAWCZYK, JOBDA

 

21.01.2017

SMS ZPRP Płock - AZS AWF Warszawa 38:22 (17:7)

KUSZKA, OLEJNICZAK, PAJĄK – MACIEJEWSKA (1), STANISŁAWCZYK (3), SENDERKIEWICZ (1), ŚWIERŻEWSKA (7), KNOP (2), CYGAN KLAUDIA (8), LIPOK (9), SZCZECHOWICZ, RORAT (1), SOBECKA (2), GRABIŃSKA (2), NOSEK (1), ŚWIĘTOCHOWSKA (1).

 

04.03.2017

 MKS AZS UMCS Lublin - SMS ZPRP Płock 19:23 (10:12)

 KUSZKA, OLEJNICZAK, PAJĄK – MACIEJEWSKA (1), URBAŃSKA (2), SENDERKIEWICZ (3), ŚWIERŻEWSKA (2), KNOP (2), CYGAN KLAUDIA (7), LIPOK (3), SZCZECHOWICZ, SOBECKA, GRABIŃSKA, NOSEK (3), CYGAN KATARZYNA, RORAT

 

I Runda 2016/17

 

18.01.2017

SMS ZPRP Płock - MTS Kwidzyn 25:29 (13:15)

 KUSZKA, PAJĄK, ZIMA – MACIEJEWSKA, STANISŁAWCZYK (1), URBAŃSKA (2), SENDERKIEWICZ (9), ŚWIERŻEWSKA, KNOP (1), CYGAN KLAUDIA (5), LIPOK (2), SZCZECHOWICZ (1), RORAT, SOBECKA (1), GRABIŃSKA, NOSEK (3)


01.10.2016
Stowarzyszenie Korona Handball Kielce - SMS ZPRP Płock 28:24 (18:13)
KUSZKA,PAJĄK – MACIEJEWSKA (1), GAJEWSKA, URBAŃSKA (2), SENDERKIEWICZ, ŚWIERŻEWSKA (1), KNOP, CYGAN KLAUDIA (3), LIPOK (1), SZCZECHOWICZ, RORAT (1), SZOŁTYSEK, GRABIŃSKA,
NOSEK (15)

 

15.10.2016
SMS ZPRP Płock – MKS AZS UMCS Lublin 29:17 (15:10)
WDOWIAK, ZIMA, STACHIEWICZ – MACIEJEWSKA (1), GAJEWSKA (1), SENDERKIEWICZ (3), ŚWIERŻEWSKA (3), KNOP, CYGAN KLAUDIA (8), ŚWIĘTOCHOWSKA, LIPOK (4), SZCZECHOWICZ,
WEBER (3), SOBECKA, GRABIŃSKA, NOSEK (6)

 

22.10.2016
SPR Sambor Tczew - SMS ZPRP Płock 27:27 (14:14)
WDOWIAK, ZIMA, – MACIEJEWSKA (2), GAJEWSKA, URBAŃSKA, PIETRAS, SENDERKIEWICZ (7), KNOP, CYGAN KLAUDIA (5), CYGAN KATARZYNA, LIPOK (6), PACHOŁEK, SZOŁTYSEK (3), GRABIŃSKA (1), NOSEK (3)

 

5.11.2016
SPR Sośnica Gliwice - SMS ZPRP Płock 25:25 (11:16)
PAJĄK, STACHIEWICZ, – MACIEJEWSKA, GAJEWSKA, URBAŃSKA (3), SENDERKIEWICZ (8), LIPOK (2),
ŚWIERŻEWSKA, KNOP, CYGAN KLAUDIA (4), CYGAN KATARZYNA (1), RORAT, NOSEK (6), SZOŁTYSEK, GRABIŃSKA (1).

 

12.11.2016
SMS ZPRP Płock – KPR Ruch Chorzów 23:23 (13:10)
PAJĄK, ZIMA, OLEJNICZAK – MACIEJEWSKA, GAJEWSKA, URBAŃSKA (3), SENDERKIEWICZ (9),
ŚWIERŻEWSKA, KNOP, CYGAN KLAUDIA (1), CYGAN KATARZYNA (1), LIPOK (3), RORAT, NOSEK (6), SZOŁTYSEK, GRABIŃSKA, ŚWIĘTOCHOWSKA.

 

19.11.2016
SKF KPR Sparta Oborniki – SMS ZPRP Płock 24:30 (11:14)
PAJĄK, WDOWIAK, ZIMA – MACIEJEWSKA, GAJEWSKA, URBAŃSKA (3), SENDERKIEWICZ (6),
ŚWIERŻEWSKA (1), KNOP, CYGAN KLAUDIA (9), CYGAN KATARZYNA, LIPOK (4), RORAT, NOSEK (7), SZOŁTYSEK, GRABIŃSKA, PACHOŁEK.

 

30.11.2016
SMS ZPRP Płock – MMKS Jutrzenka Płock 22:23 (13:12)
PAJĄK, ZIMA, – MACIEJEWSKA (1), GAJEWSKA (1), URBAŃSKA (2), SENDERKIEWICZ (3), SZOŁTYSEK,
ŚWIERŻEWSKA (3), KNOP, CYGAN KLAUDIA (5), CYGAN KATARZYNA (2), LIPOK (5), SZCZECHOWICZ,
RORAT, SOBECKA, SZOŁTYSEK, GRABIŃSKA.

 

3.12.2016
SPR Olkusz - SMS ZPRP Płock 29:26 (13:13)

PAJĄK, KUSZKA – MACIEJEWSKA (1), GAJEWSKA, URBAŃSKA (3), SENDERKIEWICZ (7), SZOŁTYSEK,
ŚWIERŻEWSKA (1), KNOP, CYGAN KLAUDIA (9), CYGAN KATARZYNA (3), LIPOK (1), SZCZECHOWICZ,
RORAT, SOBECKA (1), GRABIŃSKA.

 
7.12.2016
AZS AWF Warszawa – SMS ZPRP Płock 29:30 (15:17)
KUSZKA,PAJĄK – MACIEJEWSKA (1), GAJEWSKA, URBAŃSKA (6), SENDERKIEWICZ (5), SOBECKA (3),
ŚWIERŻEWSKA (1), KNOP, CYGAN KLAUDIA (2), CYGAN KATARZYNA (4), LIPOK (4), SZCZECHOWICZ (2), RORAT (2), SZOŁTYSEK, GRABIŃSKA.

 

 


SEZON 2015/2016

Klasyfikacja końcowa I Ligi Kobiet

M-ce Klub Mecze       
Zw.         
Rem.      
Por.     
Punkty         
Bramki          
1 SPR

Olkusz

18 14 1 3 29 : 7 573 : 449
2 KPR

Kobierzyce MKS

18 13 1 4 27 : 9
478 : 405
3

Stow. Korona

Handball Kielce

18 13 0
 5
 26 : 10
 487 : 465
4 SMS ZPRP

Płock

18 8

1

9
 17 : 19
 500 : 502
5

Aussie Sambor

Tczew

18 8  1  9  17 : 19
 463 : 483
6

MKS AZS UMCS

Lublin

18 7  2  9  16 : 20
 436 : 457
7 MTS

Kwidzyn

18 7  1 10  15 : 21
 466 : 493
8 Słupia

Słupsk

18 6  3  9  15 : 21
 452 : 486
9 MTS

Żory

18 5  0  13  10 : 26
 429 : 465
10

AZS-AWF

Warszawa

18 4  0 14
 8 : 28
 464 : 543

II Runda 2015/16

27.02.2016

SMS ZPRP Płock - MTS Żory 23:19 (9:6)

2.04.2016

SMS ZPRP Płock – MKS AZS UMCS Lublin 30:23 (13:14)

6.04.2016

SMS ZPRP Płock - AZS AWF Warszawa 30:31 (14:13)

9.04.2016

AussieSambor Tczew - SMS ZPRP Płock 30:28 (14:15)

16.04.2016

SMS ZPRP Płock - Stowarzyszenie Korona Handball Kielce 29:27 (13:13)

23.04.2016

MTS Kwidzyn - SMS ZPRP Płock 37:28 (12:7)

27.04.2016

KPR Kobierzyce - SMS ZPRP Płock 30:26 (14:13)

30.04.2016

SMS ZPRP Płock – SPR Olkusz 25:31 (11:16)

7.05.2016

MKS Słupia Słupsk - SMS ZPRP Płock 31:29 (19:16)


I Runda 2015/16

26.09.2015

AZS AWF Warszawa - SMS ZPRP Płock 32:37 (15:18)

3.10.2015

MTS Żory - SMS ZPRP Płock 23:25 (13:14)

17.10.2015

SMS ZPRP Płock – KPR Kobierzyce 22:24 (9:14)

7.11.2015

SMS ZPRP Płock – AussieSambor Tczew 29:21 (12:14)

14.11.2015

Stowarzyszenie Korona Handball Kielce - SMS ZPRP Płock 30:25 (18:8)

21.11.2015

SMS ZPRP Płock – MTS Kwidzyn 23:27 (15:14)

3.12.2015

MKS AZS UMCS Lublin – SMS ZPRP Płock 25:25 (13:11)

5.12.2015

SPR Olkusz – SMS ZPRP Płock 31:33 (17:20)

12.12.2015

SMS ZPRP Płock - MKS Słupia Słupsk 33:30 (16:19)