Strona główna | Szkoła | 3 NLO najlepsza

3 NLO najlepsza

 

Co prawda pierwszy semestr zakończył się przed feriami, ale dopiero dziś podsumowujemy naukę w pierwszych miesiącach bieżącego roku szkolnego.

 Podobnie jak w poprzednim roku szkolnym najlepsza okazała się klasa 3 NLO, której wychowawcą jest Pani Małgorzata Szczepańska. Uczennice z tej klasy osiągnęły wysoką średnią 4,26 i co ciekawe, dokładnie powtórzyły wynik sprzed roku. W nagrodę otrzymały czek do wykorzystania na wspólne wyjście rekreacyjne. Rok temu koleżanki zorganizowały sobie grę w kręgle. Co wymyślą w tym roku? Zobaczymy i napiszemy o tym wkrótce…
Pozostałe miejsca zajęły klasy: 1 NLO (4,23), 2 NLO (4,02), 3 NG (4,00). Wart podkreślenia jest szczególnie wynik klasy 2 NLO. Uczennice z tej klasy odnotowały wyraźny postęp w porównaniu z poprzednim rokiem. Brawo!!!
Indywidualnie najlepsza okazała się Weronika Rorat z klasy 3 NLO (średnia 5,09). Weronika otrzymuje Stypendium Prezesa Rady Ministrów i nie dała szans swoim koleżankom w walce o tytuł lidera. Oprócz niej „na pudle” znalazły się uczennice z klasy 1 NLO. Drugie miejsce zajęła Julia Dworniczuk (4,94), a trzecie Daria Cieślak (4,88). Za bardzo dobre wyniki w nauce nasze koleżanki otrzymały w nagrodę sprzęt sportowy i małe słodkości.
Najlepszym uczennicom gratulujemy wyników. Wszystkim życzymy mobilizacji do nauki w drugim semestrze i jak najlepszych wyników na koniec roku szkolnego.