18 maja 2026 r. w internacie dziewcząt NLO SMS w Płocku ZPRP odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Perfekcyjna Pani Internatu”. Przez cały rok szkolny wychowanki dbały o ład i porządek w swoich pokojach, a rywalizacja o tytuł była niezwykle zacięta.
Ostatecznie wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
🥇 I miejsce
Wiktoria Kosidło i Amelia Wiśniewska – uczennice klasy IV, pokój nr 27
🥈 II miejsce
Maja Żochowska i Iga Kuchczyńska – uczennice klasy IV, pokój nr 29
🥈 II miejsce
Julia Żywczak i Lena Uścinowicz – uczennice klasy IV, pokój nr 30
🥉 III miejsce
Maja Pawłowska i Jagoda Lupertowicz – uczennice klasy III, pokój nr 14
🥉 III miejsce
Zofia Młynarczyk i Aleksandra Jóźwik – uczennice klasy III, pokój nr 23
🥉 III miejsce
Nela Isbrant i Nikola Pankowska – uczennice klasy II, pokój nr 12
Wszystkim dziewczętom składamy serdeczne gratulacje za systematyczność, zaangażowanie oraz dbałość o estetykę pokoi. Zwyciężczynie konkursu otrzymały atrakcyjne nagrody. Pozostałe wychowanki internatu SMS w Płocku ZPRP zachęcamy i motywujemy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.

