Strona główna | Szkoła | Pożegnanie uczennic z klasy maturalnej.

Pożegnanie uczennic z klasy maturalnej.

 

Jak każdego roku, przychodzi czas zakończenia szkoły. Tym razem nadeszła kolej na nas – rocznik 98′. W dniu pożegnania z ukochaną szkołą czułyśmy się wyjątkowo. Być może dlatego, że byłyśmy pierwszym rocznikiem, który spędził w niej całe cztery lata.

 Jak poprzednie roczniki, również i my mogłyśmy liczyć na cudowne pożegnalne widowisko. Mała zmiana… W tym roku nie byłyśmy jego twórcami. Z „Loży Absolwentów” obejrzałyśmy nasze młodsze koleżanki, które tym razem wcieliły się w bardzo ciężkie role. Mogłyśmy ze zdumieniem oglądać na scenie, nasze lustrzane odbicia oraz dowiedzieć się, co ciekawego szykuje nam przyszłość.

 Dziękujemy z całego serca naszym dyrektorom! Panu Bogdanowi Lemanowiczowi za cudowną przemowę, ciepłe słowa i otuchę oraz Panu Bogdanowi Zajączkowskiemu za zjawiskowy występ muzyczny.
Uroczystość wzbogacił Pan Jerzy Eliasz – dyrektor sportowy Związku Piłki Ręcznej w Polsce, który wręczył nam certyfikaty instruktora piłki ręcznej. Jesteśmy bardzo dumne z tego, że jesteśmy pierwszym rocznikiem, który może się poszczycić ukończeniem takiego kursu.
Na zakończenie uroczystości nadszedł czas na wspólne śpiewanie pożegnalnych piosenek, wręczenie pamiątkowych statuetek i tradycyjnego podpisu na koszulce SMS – u, która zawiśnie na wieczne czasy w Naszym Internacie. Oczywiście, nie mogło zabraknąć pamiątkowych zdjęć. A przy ich wykonaniu było troszkę problemów. Wspomnienia czterech lat spowodowały bowiem braki w naszych makijażach.
Jednak taka jest kolej rzeczy. Coś się kończy, coś się zaczyna……….. wszystko ma swój czas. I właśnie nasz czas w tej Cudownej Szkole niestety się skończył. Mamy nadzieję, że zostaniemy przez wszystkich dobrze zapamiętane i jeszcze lepiej wspominane. Dziękujemy wszystkim, bez wyjątku, za trud poświęcony w nasze wychowanie, za każdą pomoc, za każdą lekcję, trening i mecz…..Po prostu za wszystko!!!

Dziękujemy za wszystko!
Absolwentki z rocznika 98′.