Strona główna | Szkoła | Zakończenie roku szkolnego 2015-16

Zakończenie roku szkolnego 2015-16

 

Tradycyjnie w połowie czerwca podsumowujemy miniony rok szkolny. Podobnie było również i w tym roku. Uroczyste zakończenie roku 2015/2016 odbyło się w dniu 10 czerwca.

 
O podsumowanie roku szkolnego pokusiły się uczennice SMS – u, które pod opieką Pani Marzanny Polańczyk i Pani Lidii Dutkiewicz, przygotowały multimedialną prezentację. Stanowiła ona swoista podróż – wspomnienie minionego roku.
Nie mogło oczywiście zabraknąć części artystycznej. Po raz kolejny uczennice szkoły pokazały swoją „drugą twarz”. Wiele z nich śmiało mogłoby występować na scenach najlepszych teatrów!
Oficjalne podsumowanie wygłosił Pan Bogdan Lemanowicz – dyrektor naszej szkoły. Skierował on wiele ciepłych słów do całej społeczności szkolnej, a w szczególności do absolwentek naszego gimnazjum.
Dyrektor Bogdan Lemanowicz, wspólnie z Bogdanem Zajączkowskim – Dyrektorem ds. Sportowych oraz wychowawcami klas: Lidią Dutkiewicz, Małgorzatą Szczepańską i Joanna Chomką – Radzymińską wręczyli świadectwa z biało – czerwonym paskiem i nagrody dla najlepszych uczennic. W tym roku były to:
Natalia Nosek (2 NLO) – 5,27, zachowanie wzorowe
Rorat Weronika (1 NLO) – 4,94, zachowanie wzorowe
Izabela Świerżewska (1 NLO) – 4,94, zachowanie wzorowe
Aleksandra Olek (3 NG) – 4,94, zachowanie bardzo dobre
Zuzanna Gajewska (1 NLO) – 4,81, zachowanie wzorowe
Teraz czas na zasłużony odpoczynek. Nie trzeba będzie rano wstawać, nie trzeba będzie chodzić na lekcje, nie trzeba będzie się uczyć……Treningów też nie będzie. Ale o swoją formę musimy dbać. Nie możemy tylko leżeć na plaży! Obóz w Szczyrku już za chwilkę. Ale na razie ta chwilka należy do nas. WAKACJE CZAS ZACZĄĆ!!!