Strona główna | Aktualności | Zuzanna Najder otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów
Zuzanna Najder otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów

Zuzanna Najder otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów

 

8 grudnia 2022 roku w Sali Barokowej Opactwa Pobenedyktyńskiego w Płocku odbyła się uroczystość wręczenia najlepszym uczniom szkół ponadpodstawowych dyplomów Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2022/23.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest przyznawane uczniom szkół ponadpodstawowych, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen.

Wśród nagrodzonych uczniów szkół ponadpodstawowych  z rejonu Delegatury w Płocku Kuratorium Oświaty w Warszawie znalazła się uczennica klasy drugiej Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Płocku Związku Piłki Ręcznej w Polsce – Zuzanna Najder. W poprzednim roku szkolnym Zuzanna uzyskała średnią ocen 5,47.

Zuzanna Najder jest świetnym przykładem, że można połączyć naukę ze sportem. Bardzo dobre wyniki w nauce idą w parze z rozwojem sportowym, Zuzanna jest bowiem Reprezentantką Polski w drużynie K2006.

Po raz dziewiąty uczennica naszej szkoły została uhonorowana Stypendium Prezesa Rady Ministrów. W poprzednich latach nagrodzone zostały: Małgorzata Suchy (2014), Natalia Nosek (2015 i 2016), Weronika Rorat (2017), Daria Cieślak (2018 i 2019), Amelia Kawka (2020), Martyna Wolny (2020), Oliwia Suliga (2021) i Nikola Leśniak (2021).