Strona główna | Aktualności | Dziewczyny lubią……wszystkie kolory!!!
Dziewczyny lubią……wszystkie kolory!!!

W ostatni weekend w Zabrzu rozegrany został turniej finałowy Mistrzostw Polski Juniorek. Po bardzo zaciętych meczach Mistrzostwo Polski wywalczył zespół UKS Roxa Lublin, który, w finale pokonał SPR Pogoń 1945 Zabrze – 28:26. Brązowe medale zdobyły zawodniczki SPR Arka Gdynia pokonując APR Radom w rzutach karnych (22:22 k. 4:1).

W drużynach biorących udział w turnieju wystąpiły uczennice płockiego SMS-u. Nasze Koleżanki zdobyły medale i wiele indywidualnych wyróżnień. Mistrzyniami Polski Juniorek zostały: Kinga Lemiech (MVP turnieju finałowego), Amelia Kawka (All Stars 7 – lewe skrzydło), Julia Dąbska (All Stars 7 – prawe skrzydło), Julia Jasińska, Laura Zdziebłowska. Srebrne medale wywalczyły: Oliwia Domagalska (All Stars 7 – prawe rozegranie, Królowa Strzelców), Oliwia Suliga (All Stars 7 – bramkarka), Nadia Bury. Z brązowych medali cieszyły się: Paulina Kopańska (All Stars 7 – lewe rozegranie), Kinga Papke, Kaja Kuśpiet.