Strona główna | Szkoła | Przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej

 

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole to już tradycja! W sobotę 15 października zorganizowałyśmy z tej okazji przedstawienie.

 Swoją obecnością zaszczycili nas, oprócz nauczycieli, sztabu trenerskiego, pracowników szkoły oraz wychowawców internatu, również nasi rodzice. Przygotowałyśmy nietypowy występ artystyczny. Zawierał elementy zarówno edukacyjne jak i humorystyczne. Głównym motywem przedstawienia były tematy nie tylko dotyczące sportu, lecz także spraw codziennych, pozaszkolnych. Oczywiście spraw dotyczących uczennic płockiego SMS – u. Rodzice mieli szansę zobaczyć nas nie tylko na boisku, ale także na „deskach teatru”. Dzięki temu rodzice nie tylko spędzili z nami miłe popołudnie, ale również mogli powspominać swoje szkolne czasy. Podczas występu zauważyłyśmy na ich twarzach zarówno dumę, jak i radość.
Na koniec uroczystości Dyrektorzy Bogdan Lemanowicz i Bogdan Zajączkowski złożyli nam podziękowania i tradycyjnie wręczyli upominki za przygotowanie przedstawienia. Dziękujemy!
Panowie Dyrektorzy uhonorowali także naszą koleżankę – Natalię Nosek, która kilka dni wcześniej zadebiutowała w seniorskiej Reprezentacji Polski.
A my, razem z życzeniami, przekazałyśmy Naszym Kochanym Nauczycielom prezenty. W tym roku były to SMS – owe koszulki. Czekamy na więcej okazji do wspólnej zabawy