Strona główna | Aktualności | Rozpoczęcie roku szkolnego
Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego

 

Nauka zdalna od marca do czerwca, wakacyjne obozy… A dziś już 1 września i rozpoczynamy nowy rok szkolny. Musimy przyznać, że brakowało nam szkolnego klimatu i, może to dziwnie zabrzmi, stęskniliśmy się za nauczycielami. Najbliższe miesiące, ze względu na pandemię, mogą być bardzo trudne dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

Podczas spotkania Dyrektor Bogdan Lemanowicz powitał całą społeczność szkolną. W takim gronie nie widzieliśmy się przez wiele miesięcy. Pan Dyrektor przekazał dla wszystkich życzenia powodzenia, sukcesów oraz zadowolenia z nauki i pracy. Najcieplejsze słowa skierował do uczniów klas pierwszych. Dyrektor Bogdan Lemanowicz przedstawił także procedury bezpieczeństwa, które obowiązują w szkole, internacie i w obiektach sportowych. Będziemy musieli wprowadzić w życie nowe wytyczne.  

Po uroczystości przyszedł czas na spotkania z wychowawcami. W tym roku trudu wychowawczego podjęli się: Pani Lidia Dutkiewicz (klasa 2 NLOP), Pani Małgorzata Szczepańska (klasa 2 NLO), Pani Marzanna Polańczyk (klasa 3NLO) i Pan Marcin Rosiak (klasa 1 NLOP).

Wszystkim życzymy powodzenia i zdrowia.