Strona główna | Szkoła | Studniówka klasy 3 NLO
Studniówka klasy 3 NLO

Studniówka klasy 3 NLO

 

30 stycznia 2016 roku. Po trzech latach zmagań z nauką nadszedł wreszcie czas na studniówkę. Przygotowania do tego dnia nie miały końca. Każda z nas chciała wyglądać olśniewająco, przecież taka noc zdarza się tylko raz w życiu.

 Noc wypełniona tańcem, obecnością osób, z którymi spędza się dużo czasu w szkole, wreszcie noc, która ma być ostatnim szaleństwem przed maturą…

Zabawa odbyła się w sali bankietowej „Złota Podkowa” w Maszewie Dużym. By tradycji stało się zadość, o godz.20.00, studniówkę rozpoczęłyśmy wspólnym polonezem wraz z uczniami ZST słynnej płockiej „siedemdziesiątki”. Potem były kwiaty, podziękowania i życzenia dla naszych nauczycieli i wychowawców. Następnie walc, którego pięknie zatańczyła nasza koleżanka Martyna Sucha wraz z dyrektorem Bogdanem Lemanowiczem. Po części oficjalnej wszyscy zasiedliśmy do suto zastawionych stołów. Przyszedł czas na posiłek i szaloną zabawę do białego rana. Na parkiecie wirowały pary. Sala mieniła się od kolorów pięknych sukienek i eleganckich garniturów. Dodatkowo zabawę uatrakcyjniły ciekawe konkursy. W jednym z nich triumfowała Aleksandra Rosiak, która otrzymała tytuł królowej balu.

To była naprawdę niezwykła noc. Pozostanie w naszej pamięci przez wiele, wiele lat…