Strona główna | Aktualności | Za sto dni matura
Za sto dni matura

Za sto dni matura

 

Dnia 8 lutego 2020 roku odbyła się nasza Studniówka. Czekałyśmy na nią długie trzy lata, a niektóre z nas pewnie całe życie. Dresy sportowe zostały zastąpione pięknymi sukniami, których szukałyśmy miesiącami.

Ostatnie godziny przed Studniówką były stresujące, trzeba było ułożyć dobry harmonogram żeby się nie spóźnić. Nie mogłyśmy się doczekać balu, dlatego wybrałyśmy najwcześniejszą porę sesji zdjęciowej. Jako pierwsze byłyśmy na sali balowej już o 18….nawet przed właścicielem lokalu. Sesja zdjęciowa przebiegła sprawnie, zdjęcia wyszły uroczo.

O godzinie 20:00 rozpoczął się polonez, który udał się wspaniale. Widać było efekty pracy na treningach tanecznych. Od tego momentu rozpoczęła się część artystyczna naszego balu studniówkowego. Były momenty wzruszające i pełne emocji. Przy wręczaniu kwiatów dyrekcji i wychowawcy pojawiły się w oczach łzy. Po polonezie stres nas opuścił, dlatego chwyciłyśmy naszych Dyrektorów i Wychowawcę do wspólnego walca.

Po części uroczystej i krótkim posiłku ruszyliśmy wspólnie na parkiet. Zabawa trwała do białego rana, szalone tańce, wspólne zdjęcia w fotobudce….

Były to dla nas niezapomniane chwile, które zostaną z nami na długo czas.

Uczennice klasy 3 NLO