Strona główna | Szkoła | Zwycięstwo 2 NLO w I semestrze

Zwycięstwo 2 NLO w I semestrze

 

I semestr już od kilku tygodni za nami. Jednak dopiero dziś udało się podsumować pierwsze półrocze.
Najlepszą średnią osiągnęła klasa 2 NLO, której wychowawcą jest Pan Marcin Rosiak. Uczennice z tej klasy „wyśrubowały” średnią do poziomu 4,42. Tradycyjnie zostały nagrodzone czekiem do wykorzystania na wspólne wyjście rekreacyjne.

 W poprzednich latach największą popularnością cieszyły się kręgle. Co wybierze rocznik 2001? Jeszcze tego nie wiemy, ale na pewno napiszemy relację z tego wydarzenia.
Pozostałe miejsca zajęły klasy: 3 NLO (4,04), 1 NLO (4,03) i 3 NG (3,88). Już w poprzednim roku rocznik 2000 mocno się zmobilizował i „trzyma mobilizację” nadal, a drugie miejsce jest tego najlepszym przykładem. Oby dobry wynik przełożył się na maturę.
Indywidualnie najlepsza okazała się Daria Cieślak ze średnią 5,18. Daria otrzymuje Stypendium Prezesa Rady Ministrów i obroniła żółtą koszulkę lidera. Kolejne miejsca na podium zajęły: Julia Jobda (4,82) oraz Karolina Sobka i Oliwia Suliga ze średnią 4,79.
Za bardzo dobre wyniki w nauce nasze koleżanki otrzymały w nagrodę sprzęt sportowy.
Najlepszym uczennicom składamy gratulacje. Wszystkim życzymy mobilizacji do nauki w drugim semestrze i jak najlepszych wyników na koniec roku szkolnego.