Strona główna | Aktualności | Już za sto dni matura…
Już za sto dni matura…

Już za sto dni matura…

 

W dniu 7 stycznia 2022 odbyła się nasza wyczekana studniówka. Od samego ranka przygotowania szły pełną parą i ledwo co zdążyliśmy na czas. Na miejscu rozpoczęliśmy od robienia pamiątkowych zdjęć grupowych.

Tradycyjnie bal rozpoczął się Polonezem, w pierwszej parze tańczyli: dyrektor Bogdan Lemanowicz z Oliwią Suligą. Nasza choreografia zachwyciła wszystkich zgromadzonych. Opłacało się poświęcić wiele godzin na próby. Następnie podziękowaliśmy dyrektorom Bogdanowi Lemanowiczowi i Bogdanowi Zajączkowskiemu oraz naszej wspaniałej wychowawczyni Małgorzacie Szczepańskiej. Zwieńczeniem części oficjalnej był walc dyrektorski, który zatańczyli: dyrektor szkoły z Natalią Stalą, dyrektor ds. Sportowych z Natalią Otlewską oraz wychowawczyni klasy z Tobiaszem Górskim.

Zabawa od początku weszła na najwyższe obroty. Parkiet nawet na sekundę nie był pusty. Szaleliśmy do wspaniałej muzyki, didżej trafił wprost w nasze gusta, a nauczyciele dzielnie dotrzymywali nam towarzystwa. Wszyscy świetnie się bawili. Bal trwał aż do bladego świtu, a po nim rozmowy z wymianą wrażeń nie miały końca. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego wspaniałego wydarzenia, które na zawsze pozostawi w nas piękne wspomnienia. 

Maturzyści z roku 2022.