Strona główna | Aktualności | 3 NLOP z najlepszą średnią na półrocze
3 NLOP z najlepszą średnią na półrocze

3 NLOP z najlepszą średnią na półrocze

 

Jak ten czas leci. Dopiero zaczynaliśmy rok szkolny, a tu już pierwsze półrocze za nami. Zgodnie ze szkolną tradycją nagrodzona została najlepsza klasa i najlepsi uczniowie.

W pierwszym półroczu najwyższą średnią uzyskała klasa 3 NLOP, której wychowawcą jest Pani Lidia Dutkiewicz. Uczniowie z tej klasy uzyskali średnią 3,82. Nie jest to super wynik. Ale biorąc pod uwagę zamieszanie z nauczaniem zdalnym, to nie jest najgorzej. W nagrodę dyrektor Bogdan Lemanowicz wręczył uczniom „Czek na wyjście klasowe”. Uczniowie, wspólnie z wychowawcą, będą mogli zorganizować sobie wspólne wyjście. Wszystko zależy od inwencji młodzieży.

Ponownie indywidualne wyniki dziewcząt są dużo lepsze niż chłopców. W najlepszej grupie, ze średnią powyżej 4,75 znalazły się same uczennice. Pierwsze miejsce wywalczyła Zuzanna Najder z klasy 1 NLOP ze średnią 5,47. Kolejne wyróżnione uczennice to: Oliwia Suliga (3 NLO) – 5,0, Kaja Kuśpiet (2 NLOP) – 5,0, Zuzanna Czyżewska (1 NLOP) – 5,0, Martyna Wolny (3 NLOP) – 4,92, Nikola Jurek (1 NLOP) – 4,87. Wyróżnione uczennice otrzymały w nagrodę upominki.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy super wyników. I kolejny rok apelujemy do chłopców o „podjęcie rękawicy” w walce o najlepszą średnią.