Strona główna | Szkoła | „Ładowanie akumulatorów” nad Bałtykiem

„Ładowanie akumulatorów” nad Bałtykiem

 

W tym roku nastąpiła mała zmiana. W okresie przygotowawczym przeniosłyśmy się z gór nad morze. Dwa obozy sportowe odbyły się we Władysławowie.

 Pierwsze zgrupowanie miało miejsce w Centralnym Ośrodku Sportowym w Cetniewie. Trenowałyśmy w mniejszej grupie ponieważ część naszych koleżanek walczyła na Mistrzostwach Europy Juniorek w Macedonii, a gimnazjalistki były na zgrupowaniu Reprezentacji Polski. Drugi obóz odbył się w ośrodku Apart Sport.
Pierwsze zgrupowanie rozpoczęłyśmy testem wydolnościowym, który miał na celu sprawdzić naszą pracę podczas wakacji. A później to już TYLKO ciężka, mozolna praca, którą Nasi trenerzy starali się uatrakcyjnić. Co drugi dzień były zajęcia judo, a niedzielny „wypoczynek” spędziłyśmy na rowerach. Wycieczka do Jastarni (42 km) była super. Na półmetku mogłyśmy sobie pozwolić nawet na „słodkie przyjemności”. Pogoda bardzo nam sprzyjała, co pozwoliło nam podziwiać wschód słońca podczas porannego biegania brzegiem morza.
Nie zabrakło także atrakcji, które pozwoliły nam zintegrować się z nowo poznanymi koleżankami. Pomogła nam w tym Pani Psycholog Magdalena Matuszewska, która wieczorami organizowała gry i zabawy. Jednak największą frajdę zapewnił nam rejs szybką łodzią motorową, która osiągała nawet do 120 km/h. Było to dla nas nowe doświadczenie, które wszyscy chcieli powtórzyć.
W czasie obozów nie mogło oczywiście zabraknąć czasu na plażowanie i spacery przy zachodzie słońca.
Podczas dwóch zgrupowań pracowałyśmy naprawdę solidnie. Mamy nadzieję, że efekty będą widoczne wkrótce. Pierwsze mecze już niedługo. Do zobaczenia na parkietach.