Strona główna | Szkoła | Pożegnanie rocznika 2000
Pożegnanie rocznika 2000

Pożegnanie rocznika 2000

 

 Dzień 28 kwietnia był dniem pożegnań. W tym roku płocki SMS ukończyło 15 uczennic z rocznika 2000. Pożegnaliśmy: Ewelinę Bugajewską, Katarzynę Cygan, Patrycję Gierę, Karolinę Kasprowiak, Weronikę Klich, Darię Konieczną, Emilię Kowalik, Aleksandrę Olek, Julię Pietras, Lucynę Sobecką, Joannę Stachiewicz, Kingę Stanisławczyk, Paulinę Wdowiak, Weronikę Weber, Barbarę Zimę.

 Dla naszych starszych koleżanek przygotowaliśmy pożegnanie na wesoło, w którym przeniosłyśmy się w bliższą lub dalszą (do wyboru) przyszłość. Dziewczyny były bardzo rozbawione tym co stanie się w ich życiu w kolejnych latach. A wszystkie spotkały się na Wieczorze Panieńskim Basi.
Absolwentki pożegnane zostały przez dyrektora Bogdana Lemanowicza, a dyrektor Bogdan Zajączkowski swoje pożegnanie przedstawił w formie muzycznej. Obecny był również Pan Damian Drobik – dyrektor sportowy ZPRP, który powiedział ciepłe słowa do Absolwentek i wręczył im legitymacje ukończenia kursu instruktorskiego i certyfikaty Klasy Mistrzowskiej. Dziewczęta, z rąk wychowawczyni – Pani Lidii Dutkiewicz, otrzymały również świadectwa ukończenia liceum i pamiątkowe statuetki.
Wkrótce nasze starsze koleżanki będą „się męczyć” na maturze. Życzymy powodzenia na egzaminach.
Jak ten czas szybko leci!!!